close
تبلیغات در اینترنت

رتبه های برتر کنکور

درباره ما

    کانون قلم چی شهرستان زیرکوه
    کانون فرهنگی آموزش(قلمچی) شهرستان زیرکوه شروع فعالیت:1390 آدرس:استان خراسان جنوبی-شهرستان زیرکوه - شهر حاجی آباد-مقابل فرمانداری. مدیر :حمیدرضامحمدی :::تلفن:05632503884

ورود کاربران

عضويت سريع

    نام کاربری :
    رمز عبور :
    تکرار رمز :
    ایمیل :
    نام اصلی :
    کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

آمار

    آمار مطالب آمار مطالب
    کل مطالب کل مطالب : 160
    کل نظرات کل نظرات : 202
    آمار کاربران آمار کاربران
    افراد آنلاین افراد آنلاین : 3
    تعداد اعضا تعداد اعضا : 35

    آمار بازدیدآمار بازدید
    بازدید امروز بازدید امروز : 69
    بازدید دیروز بازدید دیروز : 65
    ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
    ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 9
    آي پي امروز آي پي امروز : 8
    آي پي ديروز آي پي ديروز : 24
    بازدید هفته بازدید هفته : 162
    بازدید ماه بازدید ماه : 1,010
    بازدید سال بازدید سال : 4,634
    بازدید کلی بازدید کلی : 126,622

    اطلاعات شما اطلاعات شما
    آی پی آی پی : 54.224.150.24
    مرورگر مرورگر :
    سیستم عامل سیستم عامل :
    تاریخ امروز امروز : چهارشنبه 02 آبان 1397

خبرنامه

    براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

رتبه های برترکنکور95

رتبه های برترکنکور95

.


تاریخ ارسال پست: دو شنبه 22 / 06 / 1395 ساعت: 14:7

رتبه های برتر کانون زیرکوه (زیر 5000)

ردیف نام ونام خانوادگی رشته تحصیلی رتبه کنکور سراسری
1 ملیکا غیاثیان انسانی 1007هنر
2 محمد عطایی انسانی 1090
3 علیرضا اکبری انسانی 1888
4 زینب غضنفری انسانی 2172
5 مهدیه روحی انسانی 2659
6 حمیدبلوچی انسانی 2821
7 حسن خزاعی انسانی 3006
8 حوا میدان نورد انسانی 3483
9 علی خزاعی انسانی 3499
10 سمیرا راستگونژاد تجربی 3669
11 محمدحسنی انسانی 3927
12 زیبا رحمانی انسانی 3959
13 مهرداد نهتانی انسانی 4102
14 حانیه رشیدی انسانی 4633
15 مژگان اکبری انسانی 4638
16 زهرا مهرپویا تجربی 4679
17 فاطمه خاتمی آبیز تجربی 4715

 

 


تاریخ ارسال پست: شنبه 23 / 05 / 1395 ساعت: 19:45

افتخار آفرینان کانونی شهرستان زیرکوه(رتبه های زیر 1000)

ردیف نام ونام خانوادگی رشته تحصیلی رتبه کنکور سراسری
1 سیده سهیلا حسینی انسانی 213
2 سمیرا راستگونژاد تجربی 241هنر
3 سلمان حبیبی پور انسانی 319
4 راضیه خزاعی انسانی 393
5 فاطمه اسکندری انسانی 439
6 اکرم عابدینی انسانی 460
7 زهرا صبوحی تجربی 528هنر
8 فاطمه غلامحسینی انسانی 655
9 فاطمه خاتمی تجربی هنر731-زبان862
10 فاطمه صادقی انسانی 846
11 ابوالفضل آوازی تجربی 925هنر
12 فاطمه علی محمدی انسانی 930

 

 


تاریخ ارسال پست: چهار شنبه 20 / 05 / 1395 ساعت: 13:49

تبریک به تمامی دانش آموزان زحمتکش کانون

تبریک به تمامی دانش آموزان زحمتکش کانون

ضمن تبریک به تمامی دانش آموزان زحمتکش کانونی  وخانواده های محترمشان که امروز دستمزد تلاشهای بی وقفه خود را با اعلام خبر خوش کسب رتبه در کنکور سراسری بدست آوردند..همکاران کانون زیرکوه هم ضمن تبریک ،برای تک تک شما عزیزان آرزوی موفقیت مینمایند.

 

 

نتایج بزودی روی سایت قرار میگیرد 


تاریخ ارسال پست: چهار شنبه 20 / 05 / 1395 ساعت: 13:34

افتخارآفرینان هنرستانی کانون زیرکوه در کنکور هنرستان94

آقای حسین جوانشیر رتبه 146رشته ساختمان

آقای محمدحسینی رتبه 971 رشته ساختمان

 

 

به این عزیزان وخانواده های محترمشان تبریک عرض نموده وبرای آنها آرزوی موفقیت وسربلندی داریم


تاریخ ارسال پست: جمعه 03 / 07 / 1394 ساعت: 15:2

اسامی قبولی های دانشگاه سراسری کانون زیرکوه

اسامی قبولی های دانشگاه سراسری کانون زیرکوه

ضمن عرض تبریک به همه ی دانش آموزان پرتلاش کانون زیرکوه وخانواده های محترمشان برای تک تک این عزیزان آرزوی سربلندی وموفقیت در تمامی مراحل زندگی داریم

برای دیدن نتایج به ادامه مطلب بروید


تاریخ ارسال پست: پنج شنبه 19 / 06 / 1394 ساعت: 8:7

افتخار آفرینان کانون زیرکوه درکنکور94(رتبه های زیر 1000)

 

نام ونام خانوادگی رتبه منطقه 3 گروه آزمایشی سابقه کانونی نام شهر/روستا
یاسرمحمدی 53 علوم انسانی دوسال بارنجگان
زهرا خسروی نیا 58 هنر دو سال آبیز
حسین مسعودی نسب 154 علوم انسانی دوسال محمدآباد
مریم احمدی 486 علوم انسانی دوسال شاهرخت
زهره نصری 925 علوم انسانی دوسال فندخت
فاطمه خزاعی 965 علوم انسانی دوسال حاجی آباد

تاریخ ارسال پست: سه شنبه 30 / 04 / 1394 ساعت: 10:30

افتخار آفرینان کانون زیرکوه در کنکور94(رتبه های زیر 5000)

 

نام ونام خانوادگی رتبه منطقه 3 گروه آزمایشی سابقه کانونی نام شهر/روستا
زهرا امینی 1220 علوم انسانی یک سال شاهرخت
فاطمه اسدزاده 1273 علوم نسانی دوسال آبیز
معصومه احمدی شاهرخت 1300 علوم انسانی یک سال شاهرخت
فاطمه غضنفری 1539 علوم انسانی دوسال همت آباد
ناهید احمدی 1788 علوم انسانی دوسال حاجی آباد
فاطمه دلاکه 2131 علوم انسانی دوسال حاجی آباد
فاطمه صبوحی آبیز 2317 علوم تجربی یک سال آبیز
محدثه محمودی 2555 علوم انسانی دوسال حاجی آباد
سمانه گلزاری 2633 علوم انسانی دوسال فندخت
حمیده امینی 2981 علوم انسانی یک سال حاجی آباد
زینب غلامی بمرود 3412 علوم انسانی دوسال بمرود
زهرا خسروی نیا 3459 علوم تجربی دوسال آبیز
محمداحمدی 3550 علوم انسانی دوسال شاهرخت
مرضیه غضنفری 4576 علوم انسانی دوسال همت آباد
فاطمه سادات نبوی 3551 علوم تجربی سه سال آبیز
محمدعلی نجفی 4848 علوم انسانی دوسال حاجی آباد

تاریخ ارسال پست: سه شنبه 30 / 04 / 1394 ساعت: 10:23

بهترین افتخار آفرینان کانون شهرستان زیرکوه در کنکور94

                                                                                                                                                   

آقای یاسرمحمدی رتبه 53گروه علوم انسانییاسر محمدی   

                      خانم زهرا خسروی نیا رتبه 58 گروه هنرزهرا خسروی نیا رتبه 58 هنر                         


تاریخ ارسال پست: سه شنبه 30 / 04 / 1394 ساعت: 8:0

گفتگو با حسین سنجری رتبه 2منطقه 3رشته تجربی از قاین

برنامه رادیویی زنگ برنامه‌ریزی

گفتگو با حسین سنجری رتبه 2 منطقه 3 رشته تجربی از قائن

هشتم آذر


تاریخ ارسال پست: دو شنبه 10 / 09 / 1393 ساعت: 10:45

نتایج نهایی کنکور سراسری93

نتایج نهایی کنکور سراسری93

 

نام ونام خانوادگی رشته تحصیلی رشته قبولی دانشگاه محل تحصیل
زینب کاظمی علوم تجربی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
مریم افضلی علوم تجربی هوشبری علوم پزشکی بیرجند/روزانه
زهرا سپری  علوم تجربی  هوشبری  علوم پزشکی گناباد/روزانه 
حسین معتمدنیا  علوم انسانی  دبیری تاریخ  دانشگاه فرهنگیان تهران 
محمود بهروزی  علوم انسانی  دبیری علوم اجتماعی  دانشگاه فرهنگیان مشهد 
فاطمه صادقی  علوم انسانی  علوم تربیتی  دانشگاه فرهنگیان بیرجند 
مجتبی مرتضئی بمرود  علوم انسانی  دبیری الهیات  
دانشگاه فرهنگیان بیرجند  
حسین عابدینی حاجی آباد علوم انسانی آموزش زبان وادبیات فارسی دانشگاه فرهنگیان سمنان
محمدرضا محمدی  علوم انسانی  علوم تربیتی  دانشگاه فرهنگیان بیرجند  
فاطمه صوفی  علوم انسانی  تربیت معلم قرآن کریم  دانشگاه علوم ومعارف/قم 
عالیه اسکندری علوم انسانی روانشناسی کودکان استثنایی دانشگاه تهران/روزانه
فاطمه صمدی آبیز  ریاضی فیزیک  مهندسی کامپیوتر   دانشگاه  صنعتی بیرجند/روزانه
فاطمه میرزایی فندخت ریاضی فیزیک مهندسی عمران دانشگاه صنعتی بیرجند/روزانه
فاطمه چابک علوم انسانی علوم تربیتی دانشگاه فردوسی/روزانه
زهره حیدری علوم انسانی علوم تربیتی دانشگاه فردوسی مشهد/روزانه
عاطفه ابدالی علوم انسانی علوم تربیتی دانشگاه فردوسی مشهد/روزانه
فاطمه بهشتیان علوم انسانی علوم تربیتی دانشگاه فردوسی مشهد/روزانه
هاجر غضنفری علوم انسانی علوم تربیتی دانشگاه فردوسی مشهد/روزانه
زینب غضنفری علوم انسانی علوم تربیتی دانشگاه فردوسی مشهد/روزانه
محدثه عطایی علوم انسانی علوم تربیتی دانشگاه بیرجند/روزانه
شهلا حنفی زاده علوم انسانی علوم تربیتی دانشگاه بیرجند/روزانه
فاطمه ایراندوست علوم تجربی مهندسی منابع طبیعی ومحیط زیست دانشگاه فردوسی مشهد/روزانه
فائزه غلامحسینی ریاضی فیزیک فیزیک دانشگاه بیرجند/روزانه
زهره عزیزی علوم انسانی علوم قرآن وحدیث دانشگاه گنبد/روزانه
احمدنادی علوم تجربی زمین شناسی دانشگاه بیرجند/روزانه
مرتضی نوروزی ریاضی فیزیک مهندسی عمران دانشگاه زاهدان/روزانه
علی خزاعی انسانی الهیات ومعارف اسلامی دانشگاه سبزوار/روزانه
عالیه غضنفری انسانی علوم تربیتی دانشگاه زاهدان/روزانه
پریزاد تیموری انسانی علوم تربیتی دانشگاه زاهدان/روزانه
زهرا حسینی اانسانی الهیات ومعارف اسلامی دانشگاه بیرجند/روزانه
الهام حسینی انسانی جغرافیا وبرنامه ریزی شهری دانشگاه زابل/روزانه
زهرا اکبری تجربی مهندسی کشاورزی دانشگاه بیرجند /روزانه
ملیحه قربانی بمرود تجربی کتابداری پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان/روزانه
زهرا احمدی انسانی صنایع دستی دانشگاه بیرجند/روزانه
اکرم عباسی گل بخش انسانی فقه وحقوق اسلامی دانشگاه بزرگمهرقاینات/روزانه
مرضیه خدادادی انسانی فقه وحقوق اسلامی دانشگاه بزرگمهرقاینات/روزانه

 


تاریخ ارسال پست: سه شنبه 18 / 06 / 1393 ساعت: 1:40

رتبه های زیر1000

رتبه های زیر 1000


تاریخ ارسال پست: دو شنبه 17 / 06 / 1393 ساعت: 18:25

افتخار آفرین شهرستان زیرکوه رتبه48 کنکور سراسری انسانی

سرکار خانم فاطمه صادقی

از دبیرستان اندیشه شاهرخت

به ایشان وخانواده محترمشان و معلمین وپشتیبان دلسوزشان تبریک عرض میکنم


تاریخ ارسال پست: 12 / 05 / 1393 ساعت: 14:35

افتخارآفرینان شهرستان زیرکوه(رتبه های زیر1000)

 

ردیف نام ونام خانوادگی رتبه رشته چندسال درکانون بودند
1 حسین معتمد نیا 175 انسانی دو سال
2 عالیه اسکندری 315 انسانی دوسال
3 محمودبهروزی 417 انسانی یک سال
4 فاطمه چابک 469 انسانی دوسال
5 عاطفه ابدالی 543 انسانی دوسال
6  فاطمه صمدی آبیز 583 هنر دوسال
7 زینب کاظمی آبیز 630 تجربی سه سال قاین
8 زهره حیدری 658 انسانی دوسال
9 هاجرغضنفری 741 انسانی دوسال
10 زینب غضنفری 744 انسانی یک سال
11 مجتبی مرتضئی بمرود 854 انسانی دوسال
12 حسین عابدینی حاجی آباد 930 انسانی سه آزمون 
13 فاطمه بهشتیان 962 انسانی یک سال
14 محمدرضامحمدی 992 انسانی یک سال

 


تاریخ ارسال پست: 12 / 05 / 1393 ساعت: 14:25

افتخار آفرینان شهرستان زیرکوه(رتبه های زیر 5000)

 

ردیف نام ونام خانوادگی رتبه گروه آزمایشی
1 سمانه شهریاری  1109  انسانی 
2 صابره بیکی  1173  انسانی 
3 شهلا حنفی زاده  1292  انسانی 
4 زینب احمدی 2070 تجربی
5 محدثه عطایی  2250  انسانی 
6 فاطمه سوفی  2555  انسانی 
7 فاطمه میرزایی فندخت  2751  ریاضی 
8 مرتضی نوروزی  2795  ریاضی 
9 اکرم عباسی گل بخش  3297  انسانی 
10 مرضیه خدادادی  3422  انسانی 
11 پریزادتیموری 3549 انسانی
12 عالیه غضنفری 3779 انسانی
13 زینب حسنی 4368 انسانی
14 زهرا سپری 4374 تجربی
15 فاطمه رضایی نسب 4862 تجربی
16 زهرا حسینی 4908 انسانی

 


تاریخ ارسال پست: 12 / 05 / 1393 ساعت: 14:1